Est

Katarzyna Nozderko

„Jestem dumna, że mój gabinet polecany jest przez Was jako gabinet z holistycznym podejściem, w którym kompleksowy sposób możemy się zająć każdym z Was. Jest to dla mnie najlepsza wizytówka jaką mogę sobie wymarzyć”

Wieloletni praktyk zawodu, specjalista kosmetologii, szkoleniowiec i prelegentka z zakresu kosmetologii, dermatologii i promocji zdrowia. Właścicielka gabinetu Est oraz polskiej marki kosmoceutyków estGen.

Jako wieloletni praktyk szkoliła się u najlepszych w dziedzinie bezpiecznych technik odmładzania. Stale rozwija swoje umiejętności. Nieustannie prowadzi trudne przypadki, a obrazuje je przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Wprowadziła autorską terapię redukowania i niwelowania blizn – prawdziwe novum na polskim rynku. Współpracuje z szerokim gronem specjalistów, tak by nieustająco udoskonalać zarówno protokoły zabiegowe jak i markę własną estGen. Kosmeceutyki estGen aktualnie uznawane są przez rynek profesjonalny, za jedne z najskuteczniejszych preparatów terapeutycznych do cer problematycznych.

Jest właścicielką gabinetu Est, który działa prężnie od ponad 10 lat przyjmując każdego dnia grono zadowolonych klientów przyjeżdżających z całej Polski i zagranicy. Przede wszystkim to człowiekiem z fantastycznym podejściem do ludzi i świata.

„Kto mnie zna i mój zespół wie, że naszą misją jest pomoc ludziom w problemach z cerą, pomoc na wielu płaszczyznach, a to wszystko w radosnej i przyjaznej atmosferze.” – taka jest właścicielka gabinetu Est i marki estGen, dzieli się tym co płynie z jej serca.

 

Edyta Kubicka

„Wybierz pracę, którą kochasz, a przez całe życie nie będziesz musiał pracować.”

Jestem szczęściara, moja praca to moja pasja. Nie wyobrażam sobie robić czegoś innego. Moją przygodę z branżą beauty rozpoczęłam po ukończeniu szkoły Barbary Jaroszewskiej w Warszawie. Z kosmetologią i gabinetem Est związałam się na dobre kilka lat temu. To moje miejsce na Ziemi 🙂 

W zawodzie kosmetyczki interesuje mnie wszystko, co wiąże się z holistycznym podejściem do zdrowia i urody.  Swoje kwalifikacje nieustannie podnoszę na licznych kursach i szkoleniach, wiedzę zdobyta wykorzystuje w swojej codziennej pracy. Moim prawdziwym konikiem jest masaż i wszystko, co wiąże się z manualną praca w obrębie twarzy. 

Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieciaków –  Sary i Gustawa, opiekunką  dwóch kotów oraz posiadaczką męża. Czas wolny spędzam w gronie najbliższych osób – rodziny i przyjaciół. Moim magicznym miejscem w domu jest kuchnia. Uwielbiam się tam zaszywać i gotować. W przyszłości chciałbym wydać własna książkę kucharską.

Martyna Czapla

„Praca to most między rzeczywistością, a marzeniami”

Podobno twardo stąpam po ziemi, ale za to głową jestem zawsze w obłokach. O zawodzie kosmetologa marzyłam jeszcze będąc dzieckiem. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Moja przygoda z gabinetem Est trwa od dwóch lat i chcę żeby trwała zawsze.

Specjalizuje się w kosmetologii hi-tech, czyli najogólniej mówiąc terapiach wykorzystujących specjalistyczny sprzęt. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym możemy uzyskać lepsze, trwalsze i bardziej spektakularne efekty terapeutyczne. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z laserami. Nieustannie poszerzam swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach. W codziennej pracy najważniejszy jest dla mnie komfort i bezpieczeństwo klientów.

Prywatnie jestem osobą aktywną, ale lubię też domowe zacisze. Uwielbiam dobre kino, a wieczorami chętnie sięgam po dobry kryminał. Uwielbiam poznawać ludzi z całego świata, poznawać ich kulturę i zwyczaje. Ostatnio marzę o podróży do Nowego Jorku, mam nadzieję, że to marzenie niedługo się spełni 🙂