Szkolenia i sprzęty

Szkolenia i sprzęty 2018-04-24T19:04:34+00:00

Szkolenia

Akademia szkoleniowa „Est” Katarzyna Nozderko to innowacyjna akademia szkoleniowa, której działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu w przekazywaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej obejmującej najnowsze osiągnięcia kosmetologii estetycznej i technologii rozwiązań sprzętowych.

Pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się szkoleniami z dziedziny Medycyny, Kosmetologii Estetycznej, i technologii rozwiązań sprzętowych.

Program szkoleniowy dostosowany jest do każdej grupy indywidualnie. Nasi instruktorzy posiadają odpowiednie wykształcenie, umiejętności, praktykę, a przekazywanie wiedzy to ich pasja. Szkolenia odbywają się w małych grupach, co pozwala na skorygowanie i dopilnowanie każdego kursanta. Przekłada się to na pewność siebie i w efekcie uczestnik kursu szybciej zaczyna pracować sam, a zdobyta nauka i praktyka przekłada się na zwiększenie prestiżu gabinetu.

Oferujemy Państwu także kursy doszkalające w celu poszerzenia nabytej już wcześniej wiedzy i umiejętności.

Instruktorami są wieloletnimi wykładowcami na uczelniach, szkołach, warsztatach i kursach tematycvznych.

Szkolenia kończą się uzyskaniem certyfikatu (na życzenie również w języku obcym), który upoważnia do wykonywania danych zabiegów.

Oferujemy m.in.:

 • Eksfoliacja – peelingi medyczne – 1000,00 zł
 • Plazma (Blefaroplastyka powiek) specjalistyczne szkolenie praktyczne – 2000,00 zł
 • Karboksyterapia 1000,00 zł
 • Fala akustyczna 1000,00 zł
 • Technologia HIFU specjalistyczne szkolenie praktyczne – 2000,00 zł

Ze względu na wieloletnie doświadczenie pracy na niezliczonej ilości sprzętów pochodzących z różnych „półek” jakościowych i cenowych, jesteśmy w stanie przeprowadzić dedykowane szkolenie do wybranego przez Ciebie urządzenia.

Prowadzimy również doradztwo zawodowe w zakresie doboru technik manualnych i odpowiednich rozwiązań technologicznych w atrakcyjnych cenach.

 

Możliwość szkoleń dojazdowych ustalanych indywidualnie (min 4 osoby uczestniczące w szkoleniu)

NASI SPECJALIŚCI

Katarzyna Nozderko – właściciel gabinetu Est, specjalista kosmetologii holistycznej, szkoleniowiec, tel: 539 928 239

oraz

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, do współpracy zaprosiliśmy Joannę Turkowiak – kosmetologa, szkoleniowca/trenera, właścicielkę Akademi Szkoleń Kosmetologii Estetycznej, Magister kosmetologii, absolwentkę Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalistkę z dziedziny zabiegów kosmetologii i medycyny estetycznej.
Joanna w swoim innowacyjnym Centrum Szkoleniowym, szkoli dziś zarówno lekarzy, kosmetologów jak i kosmetyczki z całej Polski, jak również Europy! Do swojej pracy podchodzi z wielką pasją zarówno jako kosmetolog w gabinecie jak i trener/szkoleniowiec w Akademii.

Akademia oferuje szkolenia m.in. z zakresu:

EST Coach

Podczas wieloletniej pracy zawodowej w gabinetach kosmetycznych i szkołach zawodowych spotkałam setki pacjentów o różnej historii życiowej i o różnym podejściu do pielęgnacji swojej skóry. Wizyty te, to setki rozmów nie tylko o skórze, ale właściwie o całym życiu, gdzie odbywał się trening pielęgnacji, a tym samym rozpoczynał się proces zmiany w wielu obszarach.

Obserwując od wielu lat rynek kosmetyczny i narastające trendy w społeczeństwie z niepokojem patrzę na falę nieodwracalnych zmian w twarzach ludzi, którzy w medycynie estetycznej znaleźli ,,lek na całe zło‘’. Dlatego powstało wyrastające z miłości do człowieka EST COACH – konsultacje i treningi na obszarze ducha i ciała, które łączą moją długoletnią wiedzę z najnowszymi technologiami dając innowacyjne połączenie specjalistycznego programu dobranego selektywnie do każdej osoby.

Program dobierany jest indywidualnie w procesie zmian wielu obszarów życia, które wpływają na odbudowę fizjologii skóry, a podczas spotkania otrzymujesz kompleksową poradę jak o siebie dbać. Wspólnie weryfikujemy nieprawidłowości i dobieramy program selektywny pod Twoją indywidualność.

Moim celem pracy z Tobą jest wydobycie wszystkich aspektów piękna w oparciu o medycynę i kosmetologię. Nauczenie Ciebie radykalnej akceptacji, bo tylko na niej można zbudować stałą zmianę.

Pragnę pozostawić w TOBIE – CIEBIE, bo cóż może stworzyć człowiek piękniejszego niż wydobycie indywidualności, niepowtarzalności z wnętrza schowanego w skorupie nawyków i przyzwyczajeń.

Zapraszam Ciebie serdecznie do EST COACH.
Razem dokonamy zmiany przy pełnym zachowaniu Twojej wyjątkowości.

Katarzyna Nozderko

Sprzęty

Najnowocześniejszy laser do usuwania owłosienia o potrójnej długości fali światła. Łączy w sobie zalety trzech laserów:

 • Lasera aleksandrytowego o długości fali 755 nm do usuwania włosów jaśniejszych z jasnego kolorytu skóry, tzw. słowiańskich;
 • Lasera półprzewodnikowego o długości fali 808 nm do usuwania włosów normalnych, tzw. europejskich;
 • Lasera neodymowego długiego czasu pulsu o długości fali 1064 nm do usuwania włosów ciemnych, głęboko osadzonych, tzw. azjatyckich.

Ta zaawansowana technologia przyspiesza efekty zabiegowe działając na wszystkie rodzaje włosów w jednym i tym samym czasie, nie podrażniając skóry. Idealny dla włosów jasnych, cienkich, normalnych, gęstych, głęboko osadzonych oraz odpowiedni dla każdego fototypu skóry wg skali Fitzpatrick-a. Zabiegi są mniej bolesne niż dotychczas, bezpieczne a urządzenie jest łatwe w obsłudze.

Laser neodymowo–yagowy typu Q-Switch (Nd:YAG) jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń, który znalazł swoje zastosowanie zarówno w salonach kosmetycznych, gabinetach odnowy biologicznej i gabinetach lekarskich do usuwania tatuaży i makijaży permanentnych.

Laser Nd:Yag typu Q-Switch pozwala na skoncentrowanie całej energii w pulsie trwającym kilka nanosekund, osiągając moc maksymalna przekraczającą 100 W/cm2, emitując światło o długości fali 1064 nm, 532 nm (światło zielone) oraz 1320 nm do peelingów „BlackDoll”.

 

Laser ma zastosowanie przy usuwaniu:

 • Tatuaży (czarnych i kolorowych);
 • Makijaży permanentnych;
 • Soczewicowych plam posłonecznych;
 • Plam typu café au lait;
 • Plam starczych.

Oraz do peelingów węglowych tj. Karboksyterapii laserowej

Zapewniamy:

 • Dostarczenie i uruchomienie sprzętu;
 • Szkolenie teoretyczne oraz praktyczne;
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
HiFu 3D

Hifu 2D – Wysokozogniskowana fala ultradźwiękowa drugiej generacji to jeszcze doskonalszy bezinwazyjny lifting tkanek gwarantujący skuteczne efekty już po pierwszym zabiegu.

Urządzenie pozwala przeprowadzić zabieg kontrolowanej indukcji termicznych mikrouszkodzeń na ściśle określonych warstwach skóry, doprowadzając do koagulacji docelowych punktów w tkankach poprzez podgrzanie ich do temperatury 65 – 70°C bez uszkodzenia naskórka – dochodzi wtedy do natychmiastowego skrócenia istniejących włókien kolagenowych i stymulacja fibroblastów do produkcji nowych włókien.

Podczas pracy urządzenia funkcja autokalibracji głowicy przy każdym impulsie gwarantuje jednakową moc, intensywność i skuteczność koagulowanych nawet 268 punktów przy jednym impulsie.

Za pomocą terapii Hifu 2D można wykonać nieoperacyjne poprawienie owalu twarzy, podniesienie policzków, widoczne napięcie skóry w obrębie twarzy i ciała, redukcje zmarszczek oraz uniesienie brwi i powiek.

Efektywność pracy na twarzy i ciele daje gwarancje i zadowolenie naszych klientów.

PLASMAPEN

Wytwarza kontrolowaną i bardzo precyzyjną wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Powstaje niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do koagulacji skóry w miejscu jego działania.

Ponieważ do koagulacji wykorzystywana jest wiązka plazmy, to zabieg w przeciwieństwie do tradycyjnej koagulacji prądem stałym czy zmiennym, jest prawie bezbolesny, nie powoduje stanu zapalnego, hamuje krwawienie, nie wpływa negatywnie na otaczające tkanki. Głębokość penetracji naskórka jest bardzo precyzyjna i optymalna, ponieważ plazma sama wyszukuje najwyższe punkty na skórze.

Zjawisko koagulacji od dawna z powodzeniem wykorzystywane jest w takich obszarach jak:

 • Medycyna estetyczna
 • Dermatologia
 • Ginekologia
 • Chirurgia plastyczna
 • Urologia
 • Otolaryngologia
 • Chirurgia ogólna
 • Neurologia – termolezja
 • Kosmetologia

Aparatem można wykonywać:

 • Elektrokoagulację
 • Elektrofulgurację
 • Elektroewaporację

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: +48 600 811 473
lub e-mailowy: katarzyna@nozderko.com