Gabinet Est

Gabinet Est 2018-10-30T20:01:39+00:00
Kasia Nozderko

Katarzyna Nozderko
właściciel gabinetu Est,

specjalista kosmetologii holistycznej, szkoleniowiec,
właściciel marki estGen

Specjalista kosmetologii holistycznej, wieloletni praktyk zawodu, wykładowca kosmetologii i dermatologii w Warszawskich szkołach kosmetycznych. Szkoleniowiec w firmach kosmetycznych i prozdrowotnych. Pasjonatka zdrowia i urody, w pracy zawodowej wykorzystuje szerokie spektrum działań z z zakresu medycyny i terapii manualnych.

Magdalena Dziemidok
specjalista ds podologii

Praca jest jej pasją oraz hobby od ponad 10 lat. Uważa, że dłonie to wizytówka każdej kobiety, ale stopa jest jak lustro, odzwierciedla stan zdrowia człowieka. Jej pasją są zagadnienia z dziedziny podologii profesjonalnej, pielęgnacji stóp. Obecnie jest to dziedzina stale rozwijająca się, gdyż nasze społeczeństwo i nasze stopy są coraz bardziej wymagające i nieustannie wołają o pomoc i troskę. Nie ma dla niej większej satysfakcji, jak wynikająca z niesienia ulgi klientom cierpiącym z powodu dolegliwości i chorób stóp.

Agata Kuc
dietetyk, psychodietetyk

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW oraz Psychologii UKSW w Warszawie. Założycielka Pracowni Dietetycznej HEVA. Należy do Polskiego Towarzystwa Dietetyki i Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Prowadzi spotkania indywidualne, rodzinne i wykłady dydaktyczne. Specjalizuje się w terapii chorób dietozależnych, nadwagi, otyłości i zaburzeń odżywiania u dorosłych i dzieci. Oprócz dietoterapii oferuje wsparcie psychologiczne dla osób, chcących zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie poprzez zmianę nawyków żywieniowych. Doświadczenie zdobywała mi. in. w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji dzieci i młodzieży w Józefowie prowadząc grupowe zajęcia psychoterapeutyczne z pracy z ciałem i choreoterapii z pacjentami oddziału.

Joanna Marek-Banach
Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji.

Doświadczenie zdobywała podczas staży klinicznych odbywanych w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu oraz Poradni Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie oraz pracy w gabinecie prywatnym. Pracuje pod stałą superwizją w podejściu poznawczo-behawioralnym, korzystając także z dorobku trzeciej fali CBT – mindfullness oraz terapii akceptacji i zaangażowania.
Zajmuje się psychoterapią krótko- i długoterminową osób, które doświadczają problemów w sferze seksualności oraz trudności związanych z zaburzeniami lękowymi (napady paniki, lęk społeczny, lęk uogólniony, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne), zaburzeniami afektywnymi (depresja, obniżony nastrój), trudności w relacjach czy zespołu stresu pourazowego (PTSD).

 

Katarzyna Pryzmont
dietetyk, psychodietetyk

Dietetyk po Akademii Medycznej Wydziale Nauk o Zdrowiu kierunek Dietetyka, psychodietetyk po studiach podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, z zamiłowania do Kuchni Świata – magister turystyki.

Specjalizuje się w pracy z kobietami otyłymi dotkniętymi insulinooprnością oraz hashimoto. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach i kursach między innymi u wybitnej psycholog i psychodietyk Magdaleny Jarzębowskiej. Jest autorką warsztatu „Głową w Otyłość”, którego celem jest nauczyć kobiety m.in. reagować na własne myśli sabotujące zmiany nawyków żywieniowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: +48 600 811 473
lub e-mailowy: katarzyna@nozderko.com